Stowarzyszenie Rozwoju Społeczności Lokalnej - PAARY

Projekt w trakcie realizacji.

Tytuł projektu:
"Wolontariat w mojej Gminie".

Program Operacyjny Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
2. Sprawne organizacje pozarządowe w dobrym państwie
Numer i nazwa Obszaru Wsparcia: 2. Wolontariat w organizacjach pozarządowych
Od 01.08.2011 do 31.12.2011
Obszar realizacji projektu: Gmina Susiec

Stowarzyszenie Rozwoju Społeczności Lokalnej - PAARY w okresie od 2011-08-01 do 2011-12-31 realizuje projekt pt.: "Wolontariat w mojej Gminie".
Celem projektu jest uświadomienie mieszkańcom gminy oraz osobom zaangażowanym w działalności organizacji pozarządowych z terenow wiejskich idei wolontariatu jako inicjatywy społecznej kształcącej relacje społeczne i pozwalające budować solidarność społeczną małych miejscowości. Ujednolicenie wzorców myślenia o rozwoju lokalnym poprzez zaufanie i wspólną pracę na rzecz potrzebujących i słabszych. Projekt skierowany jest do uczniów szkół gminnych, osób działających w organizacjach pozarządowych, przedstawicieli samorządu lokalnego oraz przedstawicieli sołectw gminy Susiec.

Projekt zakończony.

Tytuł projektu: "Aktywność - Integracja - Partnerstwo w Gminie Susiec".

Projekt Kapitał Ludzki
VII. Promocja integracji społecznej
Numer i nazwa Działania: 7.3. Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji
Od 01.05.2011 do 30.09.2011
Obszar realizacji projektu: Gmina Susiec

Od dnia 1 maja 2011 do 30 września 2011 roku Stowarzyszenie RSL – Paary realizuje projekt „Aktywność – Integracja – Partnerstwo w Gminie Susiec” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII. Promocja integracji społecznej, Działanie 7.3 Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji.
Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Skierowany jest do mieszkańców gminy Susiec – gminy wiejskiej, niezatrudnionych, w wieku aktywności zawodowej (15-64 lata), zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Celem projektu jest wsparcie dla rozwoju inicjatyw na rzecz aktywizacji i integracji społeczności lokalnych, przyczyniające się do realizacji strategii rozwoju kapitału ludzkiego na terenach wiejskich.

Projekt zakończony.

Projekt partnerski.

Tytuł projektu: "Partnerstwo dla Roztocza – Warsztaty Aktywizujące Kobiety z Terenów Wiejskich".

Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.
Numer i nazwa Prirytetu:
IV. Rozwój przedsiębiorczości społecznej.
Numer i nazwa Działania:
1. Przedsiębiorczość społeczna i upowszechnianie idei partnerstwa trójsektorowego.
Od 01.07.2010 do 31.12.2010
Obszar realizacji projektu:
Powiat biłgorajski, tomaszowski, zamojski.

Lider Projektu

Stowarzyszenie „Jesteśmy z Tobą – Bądź z Nami” w Zamościu.

Partner Projektu:

Stowarzyszenie Zrównoważonego Rozwoju i Przedsiębiorczości Społecznej
w Biłgoraju.

Partner Projektu:

Stowarzyszenie Rozwoju Społeczności Lokalnej – PAARY,
gm. Susiec, pow. tomaszowski.

O nas | Aktualności | Projekty | Dokumenty | Galeria | Kontakt | Mapa witryny